Fejlődő csapatunkba új kollégát keresünk!

Kisvállalkozás keres csapattagot online és telefonos ügyfélmenedzser pozícióba irodai munkavégzéssel

Főbb feladatok:

  • Ügyfélmenedzsment (telefon, email)
  • Ügyfelek magas színvonalon történő, ösztönző kiszolgálása
  • Konzultatív, ügyfél igényeire szabott tanácsadás és értékesítés
  • Az ügyfelek igényeinek felmérése, tanácsadás és megoldások kínálása
  • Ajánlatkérésekkel és rendelésekkel összefüggő levelezés, hívások lebonyolítása
  • Árkalkulációs és adminisztratív ügyintézés, tevékenység
  • Potenciális partnerek felkeresése
  • Logisztikai tervezés (szállítási útvonalak megtervezése – logisztikai háttér nem szükséges hozzá)
  • Panaszok, reklamációk kezelése
  • Szervizes ügyintézés és adminisztráció
  • Eszközök, online szolgáltatások bemutatása az ügyfeleknek
  • Gyártókkal, partnerekkel való kapcsolattartás, egyeztetés
  • Idegennyelvű közvetítési és fordítási feladatok végzése az ügyfelek és a kivitelező partnerek között
  • Egyéb ügyvezető és irodavezető által kiadott feladatok

Amit mi keresünk:

  • Anyanyelvi magyar nyelvtudás
  • Felső-, de legalább középszintű lengyel és/vagy szlovák nyelvtudás
  • További német nyelvtudás előnyt jelent
  • Ügyfélközpontúság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzésre való hajlam
  • Adminisztrációs, esetleg logisztikai tapasztalatok
  • Rugalmasság, terhelhetőség, pozitív hozzáállás
  • Kereskedelmi szemlélet
  • Műszaki beállítottság/érdeklődés előny, de nem feltétel
  • Microsoft és Google termékek felhasználói szintű ismerete
  • Hatékony billentyűzethasználat

Amit mi kínálunk:

  • Családias, nyugodt munkahelyi légkör
  • Változatos munkafeladatok egy lendületes csapat részeként
  • Versenyképes bérezés
  • Korrekt hozzáállás, átláthatóság
  • 8 éves múlttal rendelkező kisvállalkozás, hosszú távú tervekkel

Munkavégzés helye:

  • Az irodánk Zuglóban található, közel Zugló vasútállomáshoz (könnyen megközelíthető pl. 7, 110, 112, 133E buszokkal, 1,3 villamosokkal vagy az 1-es kisföldalattival).
  • Home office lehetőség a betanítást követően, vezetői döntés alapján

kft@mobilgarazsbolt.hu